■
WOUTERS Rutger
VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
BEL19910810
ELITE
2H27´19"
2
COBBAERT Robby
VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL19901227
ELITE
2H27´19"
3
VANOVERSCHELDE Kobe
VETRAPO CYCLING TEAM
BEL19870919
ELITE
2H27´19"
4
VAN DEN BOSSCHE Angelo
NANO DEVELOPMENT TEAM
BEL19961118
ELITE
2H27´19"
5
MARIS Elias
NANO DEVELOPMENT TEAM
BEL19991005
U23
2H27´19"
6
CAETHOVEN Steven
DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI
BEL19810509
ELITE
2H27´19"
7
SMET Jonas
BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM
BEL19990106
U23
2H27´19"
8
VAN SCHOOR Matthew
GM RECYCLING TEAM
BEL20000331
U23
2H27´19"
9
DE MERLIER Giovanni
RENOHOMES - UNITED CYCLING TEAM
BEL19921201
ELITE
2H27´19"
10
SLOCK Liam
GM RECYCLING TEAM
BEL20000918
U23
2H27´19"
11
CULVERWELL Samuel
TEAM ESTERA
GBR20001005
U23
2H27´19"
12
VAN PETEGHEM Trifonius
WSC HAND IN HAND BAAL
BEL19980819
U23
2H27´19"
13
BASTIAENS Ayco
DAVO UNITED CYCLING TEAM
BEL19960603
ELITE
2H27´19"
14
NEIRYNCK Kevin
C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19821116
ELITE
2H27´19"
15
CLAEYS Arno
GM RECYCLING TEAM
BEL20000420
U23
2H27´19"
16
LAVA Kevin
CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA
BEL19890612
ELITE
2H27´59"
+0´40"
17
MOENS Jens
VAN EYCK SPORT
BEL19940131
ELITE
2H27´59"
+0´40"
18
TEMMERMAN Jasper
CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA
BEL19931006
ELITE
2H27´59"
+0´40"
19
FELIX Stehli
ARKOS THOMUS DEVI
SUI20001018
U23
2H27´59"
+0´40"
20
CORDEEL Pieter
DCR CYCLING TEAM
BEL19890328
ELITE
2H27´59"
+0´40"
21
CORDEEL Sander
DCR CYCLING TEAM
BEL19871107
ELITE
2H27´59"
+0´40"
22
DE WINTER Gordon
GM RECYCLING TEAM
BEL19970606
U23
2H27´59"
+0´40"
23
VAN DAMME Rico
ZRTC THEO MIDDELKAMP
NED19970404
U23
2H27´59"
+0´40"
24
DE POTTER Kjell
INDIVIDUEEL
BEL19891111
MASTM
2H27´59"
+0´40"
25
DESMECHT David
S-BIKES BODHI CYCLING
BEL19921222
ELITE
2H27´59"
+0´40"
26
VAN DER MEER Nick
VOLKER WESSELS MERCKX CYCLING TEAM
NED19930725
ELITE
2H27´59"
+0´40"
27
FRASER Jay
VELOSOL CT
ESP19940921
ELITE
2H27´59"
+0´40"
28
MROWKA Adrian
KK TARNOVIA TARNOWO PODGORNE
POL19970425
U23
2H27´59"
+0´40"
29
DECOUTTERE Jonas
VIND! CYCLING PROJECT
BEL19860220
ELITE
2H27´59"
+0´40"
30
YAMAGISHI Daichi
TEAM EURASIA - IRC TIRE
JPN19990918
U23
2H27´59"
+0´40"
31
CLAUS Dieter
STAGECO CYCLING TEAM
BEL19940112
ELITE
2H27´59"
+0´40"
32
KOSTANSKI Mateusz
KK TARNOVIA TARNOWO PODGORNE
POL19990503
U23
2H27´59"
+0´40"
33
VAN DE VOORDE Lennert
MYSENLAN-BABOCO-DOUTERLOIGNE-CT
BEL19980711
U23
2H27´59"
+0´40"
34
OMACHI Kento
GAVERZICHT-BE-OKAY
JPN19980428
U23
2H27´59"